Fresh Lime

Full service kreativní internetová agentura

Služby

Jsme full servisová agentura. O váš webový byznys se dokážeme postarat v celé jeho šíři.

Zároveň se nemusíte bát nám svěřit kteroukoli jeho část, například:

Analýzy a konzultační činnost

Projdeme s vámi vhodnou formu internetové prezentace vaší firmy. Řekneme vám, jak na vaše stránky přilákat více návštěvníků a jak z nich udělat zákazníky. Spočítáme optimální výši a strukturu investice z pozice vaší firmy. Sestavíme individuální krátkodobou a dlouhodobou internetovou strategii.

Webdesign, tvorba webových stránek

Navržené řešení uvedeme do praxe. Vytváříme originální grafické návrhy, stránky provozujeme na vlastních výkonných systémech pro správu obsahu zaměřených na uživatelské pohodlí.

Grafické návrhy

Špatný design dokáže návštěvníka spolehlivě odradit. Náš design vytvářejí zkušení grafici vzdělaní v oboru a vždy je před nasazením posuzován a testován skupinou odborníků i laiků.

Styl webu dokážeme přizpůsobit existujícímu grafickému image vaší firmy. Stejně tak umíme nový styl doplnit o logotypy a design tiskových materiálů.

Dynamické prvky

Funkčnost či atraktivitu vašich stránek mohou podpořit dynamické prvky vytvořené technologiemi Flash, Ajax a Java. Patří sem například:

  • obrazové galerie, přehrávače hudby a videa
  • virtuální prohlídky a prohlížeče panoramatických fotografií
  • interaktivní mapy a plánky
  • online hry vytvořené na míru

Na platformě Adobe Flash umíme vytvářet i celé animované weby, a to včetně uživatelské editace obsahu.

CMS a další informační systémy

Systémy Lime Publish a Lime Publish Lite jsou dostatečně výkonné pro provoz libovolně velkého webu (nebo sady webů) a zároveň srozumitelné běžnému počítačovému uživateli. Naše systémy jsou postaveny na modulárním přístupu. Díky tomu nebudete obtěžování funkcemi, které nevyužíváte a zároveň získáte funkčnost vytvořenou na míru pro vás.

Na platformě Lime Publish 2.0 stavíme široké spektrum speciálních aplikací, například pro cestovní a realitní kanceláře.

Kromě internetových systémů vyvíjíme intranetové a extranetové systémy podle potřeb klienta.

Reklamní kampaně a optimalizace pro vyhledávače

Navrhneme online kampaň, která přiláká návštěvníky. Samozřejmostí je tvorba grafických reklamních prvků, stejně jako návrh textů pro kontextovou reklamu.

SEO/SEM

Pokročilá optimalizace pro vyhledávače je v současnosti hlavním způsobem, jak o sobě dát na internetu vědět. Navrhneme vhodnou frázi a následně vás dostaneme na první příčky ve vyhledávačích. Naše systémy jsou vyvíjeny s ohledem na snadnou optimalizaci.

Tvorba a správa obsahu

Dobře mířená reklama a optimalizace přitáhne návštěvníky, vhodně navržená struktura obsahu a kvalitně napsané texty z nich udělají vaše zákazníky.

Díky našemu full service přístupu vám nyní stačí jediná agentura, která zajistí copywriting (psaní textů), jazykové korektury, překlady do cizích jazyků i plnění textů na web.

Postaráme se o úpravy a zveřejnění multimediálního obsahu, jako jsou fotografie, videa a hudba.

OEM řešení

Naše systémy jsou tak dobré, že je nakupují ostatní reklamní agentury a webová studia. Systém můžeme dodat pod vaší značkou, včetně implementace z PSD nebo XHTML šablon. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Nejnovější články

Všechny články >>

Copyright © Fresh Lime 2009 | Výměna odkazů | CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.

| CZ Shuttle | Ubytovna České Budějovice | Virtuální kanceláře | Ubytování Český Krumlov | Šaty.eu - společenské a svatební šaty | Koupit Bust Fix

FL
Nelze cist z databaze